ŞOK 30 Temmuz 2016 aktüel ürünler kataloğu muhteşem indirimlerini sizlerle incelemeyi sürdürüyoruz. ŞOK aktüel ürünlerinde Piranha IQ Pro cep telefonu ürünü 4G ve 2 yıl Piranha Türkiye garantili olarak 399,00 TL’den sizlerle. Bu ürün 5’’ IPS ekrana, çift hatlı kullanım imkanına da sahip. 8 GB dahili hafızası ve 1 GB Ram’i bulunan ürün 8MP arka ve 5 MP ön kamerası ile de oldukça iyi. Android 5.1 işletim sistemine sahip olarak sunulan bu ürün 4 çekirdekli işlemciye sahip. Diğer detayları katalog görselinden okuyabilirsiniz. Bir diğer ürün ise Sinbo kablolu saç kesme makinesi olarak karşımızda. Bu ürün 19,90 TL fiyata sahip olarak geliyor ve 2 yıl garantili. Diğer detayları görselden okuyabilirsiniz. Del Vetro saklama kabı çeşitleri farklı renk seçenekleri ile 13cm, 16cm ve 18cm seçenekleri ile farklı fiyatlara sahip olarak sizlerle. CEM Volkano granit tava 24cm ve CEM Volkano granit karnıyarık tenceresi 24cm ürünleri de bu hafta sonu Şok’ta. Kelebek 3lü kayık tabak, kelebek kase ürünleri de Şok aktüel 30 temmuz sayfalarında yer alıyor. Işıklı sesli metal çek bırak arabalar, sevimli iş makinesi, sevimli motor ve 4lü top ürünleri de bu hafta Şok oyuncak ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla detay ve inceleme için Şok’u takip etmeyi ihmal etmeyin. Aynı zamanda sitemizden den inceleme detaylarını öğrenmeyi unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2016 tarihinde, ŞOK 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...