Şok aktüel hafta sonu 30 Temmuz 2016 cumartesi günü kataloğu ile sizlerleyiz. Bu sayfada müthiş indirimler sizlerle olacak. ŞOK 30 Temmuz 2016 aktüel ürünler hafta sonu fırsatlarının manav ürünleri bölümünü sizlerle paylaşacağız ve fiyatları kataloglarda gösterildiği gibi inceleyeceğiz. 30 Temmuz 2016 ile 2 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerde “Taze – Tarladan Halka” sloganı ile gelen ürünlerin ilkinde 3,49 TL kg fiyatı ile salkım domates sizlerle. Salkım domatesin pazara nazaran fiyatı oldukça iyi görünüyor. Bir diğer ürün ise kuru soğan… Bu ürün ise kg fiyatı 0,79 TL’den sizlerle. Pek çok halk pazarında 1 tlden satılan bu ürün Şok’ta 0,79 TL olarak satılmakta. Yaz aylarının bir diğer leziz ürünü ise şeftali… Şeftali kg fiyatı 2,99 TL’den sizlerle olacak. Son olarak ise Kırkağaç kavun bu sayfada. Kırkağaç kavun ürünü kg fiyatı 1,69 TL’den geliyor. Kavunun en lezzetlisi Şok’ta hem uygun fiyata hem de içinin geçmiş olması zor bir ihtimal. Özenle seçip de alabilmeniz oldukça güzel. Pek çok halk pazarında seçip alma uygulanmadığı için çıkan çürükler Şok’ta yok. Diğer ürünler için ise bir sonraki sayfada sizlerle buluşturulacak. Şok aktüel 30 Temmuz fırsatlarının bu hafta da sonuna geldik. Yeni haftada görüşmek dileği ile, bol indirimli ve güzel günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2016 tarihinde, ŞOK 27 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...