Şok 28 Ağustos katalogların hız kesmeden yayınlandı. Şok aktüel bu hafta yepyeni fırsatları ile geliyor. Bu hafta bol bol kırtasiye ürünlerini göreceğiniz katalogları şimdi sizlerle buluşturacağız. Detaylı incelemelerimiz diğer sayfalarda da devam edecek. Şok aktüel hafta içi ve hafta sonu ürünlerini https://aktuel-urunler.com adresinde incelemeyi unutmayın. Böylece indirimlerden erkenden haberdar olun. Lafı çok uzatmadan 28 Ağustos 2019 tarihinde Şok aktüel'de geçerli olacak indirimleri saymaya başlayalım... Visuclick Uçlu 0,7 mm + 2B Uç 9,99 TL ve Kurşun Kalem Silgisi 2'li 3,99 TL olarak satışa çıkarılıyor. Şok marketin raflarını süsleyen bu ürünler oldukça kullanışlı... Bir başka ürün ise Kırmızı Kalem 4'lü 6,99 TL olarak satışta... Kalem çeşitliliğinde çığır açan Şok aktuel'de gördüğünüz fiyatlar elbette gerçek! Kırmızı Kalem 1,50 TL, Kurşun Kalem 6'lı 2,99 TL ve Kurşun Kalem 6'lı 2,25 TL olarak satışta.... Ayrıca bu hafta Şok 28 Ağustos kataloglarında kalem kutusu, çift taraflı kalem kutusu çeşitleri de sizleri bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...