Şok aktüel haftaya güzel bir başlangıç yaparak öğrencilere yeni haberler vermeye başladı. Şok 28 Ağustos tarihinde marketlerine bütün kırtasiye ürünlerini getiriyor. Bu hafta sizlerle olacak ürünleri https://aktuel-urunler.com adresinde inceleyin. Kaliteli görsellerin yer aldığı bu sayfada her şey çok net... Bu hafta Şok'ta Keçeli Kalem 12'li 9,45 TL'den satışa sunuluyor. Bir başka ürün ise Uzun Kuru Boya 12'li 13,95 TL olarak indirimde... Kaliteli ürünler ve ucuz fiyatların adresi tabi ki Şok market... Pastel Boya 9,99 TL, Stick Yapıştırıcı 22 gr. 10,45 TL ve Stick Yapıştırıcı 43 gr. 12,45 TL olarak sizleri karşılıyor. Bu aktüel ürünleri kaçırmamak ve güncel indirimleri takip etmek için 28 Ağustos tarihinden itibaren Şok aktüel'de olmayı unutmayın. Stick Yapıştırıcı 3'lü 13,95 TL ve Sulu Boya 2,99 TL olarak 28 Ağustos - 30 Eylül tarihlerinde geçerli. 2019 yılına damga vuracak kırtasiye malzemeleri bu hafta sizlerle olacak. Suluboya Fırçası 'lü şekilde 7,99 TL'ye satışa sunuluyor. Bununla birlikte 35*50 Cm Tuval 13,95 TL'den sizlerle... Birbirlerini tamamlayan bu ürünleri almayı unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...