Şok 28 Ağustos aktüel ürünlerini görmeyen kalmasın. Ucuz ve kaliteli ürünlerin adresi Şok aktüel ile yeni bir güne merhaba... Bu hafta Şok marketlerinde yerini alan ürünler, okulun açılma tarihinin yaklaşması ile birlikte kırtasiye malzemeleri oluyor. En çok ihtiyaç duyulan bu ürünler Şok aktüel'e 28 Ağustos tarihinde indirimli olarak gelecek. Sizlerde bu fırsatların neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız https://aktuel-urunler.com sayfası her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle... Şimdi ürün detaylarına inmeye başlayalım... Faber Castel ürünlerini bol bol göreceğiniz bu katalogda bakın neler var... Okul Seti 9,99 TL ve Kırmızı Kalem 7,99 TL olarak indirimde... Diğer bir ürün Sınav Silgisi 6,99 TL, Karışık Desenli Kalem 6'lı 9,99 TL olarak satışa çıkarılıyor. Üstelik 28 Ağustos kataloğunda göreceğiniz Oyun Hamuru ise 18,95 TL'den görücüye çıkarılıyor. Kalem Çeşitlerinde de oldukça fazla indirim mevcut. Tükenmez Kalem, Tükenmez Kalem Karışık Renkler, Süper Mekanik Kurşun Kalem ve Süper Fine Min 4'lü ürünlerinin fiyatı 8,99 TL olarak belirlenmiş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...