Şok aktüel ürünleri ile haftanız renklenecek. Okul alışverişiniz için aradığınız her ürün 28 Ağustos Şok aktüel kataloglarında yerini aldı. Kaçıran Şok takipçilerinin çok üzüleceği bu katalogları incelemeye ne dersiniz? Toplamda 8 sayfa kırtasiye malzemelerini sizlerle buluşturan Şok aktüel, bütçenizi korumayı sürdürüyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Şok Çok Ucuz... 28 Ağustos 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak indirimler arasında bu hafta anaokulu ihtiyacınız için her ürün bu görsellerde... Anaokul Çantası 14,95 TL'den satışa sunuluyor... Normal vakitlerde çok pahalı olan bu ürünler, velileri çok rahatlatacak gibi gözüküyor. Beslenme Çantalı Okul Çantası 24,90 TL olarak indirime giriyor. Bu ürün hem beslenme çantası hem de normal sırt çantası özelliği taşıyor. Çok kullanışlı olan bu ürün sayesinde çocuklarınız 28 Ağustos Çarşamba tarihinden itibaren rahat etmeye başlayacak. Bir başka kullanışlı ürün ise yine Şok'tan geliyor. Desenli Okul Çantası 24,90 TL olarak rafları süslüyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...