Şok aktüel de yeni bir hafta başlıyor. 28 Ağustos tarihinden itibaren geçerli olacak indirimleri burada sizlerle paylaşıyoruz. Şok aktüel ve daha fazlası için sayfamızı takip edip, bildirimlerinizi açmayı unutmayınız. Bu hafta Şok çok ucuz sloganı yine geçerli... Kırtasiye ürünlerinin fazlaca yer aldığı ve toplamda 8 sayfa ürünün bulunduğu 28 Ağustos aktüel ürünlerini kaçırmayın. Bu haftanın ilk kampanyası Yapışkanlı Not Kağıdı 0,99 TL olarak indirimde... Her yerde işinize yarayacak olan bu ürün tabi ki çok kullanışlı ve fiyatı da çok uygun... Bir başka ürün ise Yapışkanlı Not Defteri Seti 4,99 TL, Sayı Seti 8,99 TL ve Flüt 3,99 TL olarak 28 Ağustos - 30 Eylül tarihleri arasında indirime giriyor.Şok aktüel oldukça fazla zamanda bu ürünleri sizlere sunuyor. Keçeli Kalem 12'li 4,99 TL ve Jumbo Keçeli Kalem 12'li 5,99 TL olarak kampanyada... Bu harika ürünler Şok fiyat ile sizleri şaşırtmasın. Çok özel kampanyalar ve uygun fiyatlar kaliteli ürünlerle birleşiyor. Hazneli Kalemtraş ise sadece 1,99 TL'ye...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...