Şok market bu hafta çok özel fiyatları ile geliyor. Şok aktüel ürünleri 28 Ağustos tarihinde indirime girmeye başlıyor. İndirimin bitiş günü ise 30 Eylül olacak. Kataloglarda belirtilen tarih aralığı bu şekildedir. Bu hafta şok aktüel 28 Ağustos kataloglarında yeni bir dönem başlıyor. Kırtasiye ürünlerini göreceğiniz bu aktüel katalog, çok özel fırsatlar içeriyor. A4 Defter 5,50 TL ve A4 Defter 4,75 TL olarak satılıyor. Bu ürünlerin arasındaki fiyat farkı sayfa sayısı ile alakalı... Bir başka ürün ise A5 Defter 2,50 TL olarak sizlere sunuluyor. Haftanızı renklendirecek olan bu ürünleri kaçırmamak için Şok aktüel 28 Ağustos tarihinde sizlere kapılarını açıyor. Spiralli Resim Defteri 3,50 TL, A5 Defter 1,50 TL, A5 Defter 1,10 TL ve Not Defteri 1,99 TL olarak kampanyada... Bütçenizi sarsamayan bu indirimli ürünleri kaçırmamanız için https://aktuel-urunler.com adresi net katalogları sizlerle paylaşıyor. Detaylı incelemelerimiz diğer görseller ile devam ediyor. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...