28 ağustos Şok aktüel ürünler listesinde hangi indirimlerin yer aldığını inceliyoruz. Şok aktüel ürünlerinde yeni bir dönem başlıyor. Okul hazırlı adı altında yayınlanan bu indirimler, okul ihtiyaçları için sizlerin bütçesine büyük katkı sağlayacak. Şok aktüel ile okul alışverişine başlamaya ne dersiniz? Bu hafta Şok'ta her şey çok ucuz. Haftanın ilk indirimli ürünü Öğrenci Sticker 1,35 TL oalrak indirime giriyor. Diğer bir kampanyalı ürün ise Etiket 24'lü 1,25 TL'den satışta... Lisanslı Etiket 24'lü fiyatı ise 1,50 TL olarak belirlenmiş. Büyük indirimlerin yer aldığı ürünler, 28 Ağustos 2019 ve 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerliliğini koruyor. Ayrıca Eva 10'lu 3,99 TL, El İşi Kağısı 10'lu 1,25 TL ve Fon Kartonu 10'lu 1,75 TL olarak satışa çıkarıldı. Bu harika ürünlerin arasında genellikle anaokulunda kullanılan malzemelerde mevcut…. Oyun Hamuru 4,99 TL ve Boyama Önlüğü 8,99 TL olarak sizlere ve çocuklarınıza renkli kapılarını açıyor. Haftanızın eğlenceli geçmesi için indirimlerden faydalanın...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...