Şok 28 Ağustos - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacak indirimlerini açıkladı. Şok aktüel bu hafta tüm kırtasiye ürünlerinde indirim uyguluyor. İhtiyacınız olan her ürünü bu markette bulabilirsiniz. https://aktuel-urunler.com sayfası olarak Şok aktüel ürünlerinin 28 Ağustos kataloglarını burada hızlı bir şekilde inceliyor ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Her hafta içi ve hafta sonu aktüel ürünleri için bizlere katılmaya ne dersiniz? Bunun için sayfamızdan bildirim talep edebilirsiniz. Bu hafta şok marketlerinde yer alan indirimler şu şekilde: Çalışma Sandalyesi 199,00 TL ve Elektrikli Çay Makinesi 99,90 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Harika kalitedeki bu ürünler için çok özel fırsatlar da kataloglarda belirtilmiş. Örneğin, Çay Makinesi 2 yıl garantili olarak sizlere teslim edilecek. Çok beklenen ürünler arasında Kitaplık 28 Ağustos kataloglarında yerini aldı. Bu ürününün fiyatı ise 99,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. İndirimleri kaçırmamak için sizlerde bu hafta Şok markete gitmeyi ihmal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...