ŞOK 29 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|25 Mayıs 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Şok aktüel ürünleri yayınlanmaya başlandı. Şok 29 Mayıs 2019 aktüel ürün katalogları Haziran ayının başları ve mayıs ayının sonlarında sizlere özel fırsatlar sunacak. Detaylar ve katalogların yer aldığı bu hafta Şok market kataloglarına yakından bakalım.

Şok Market’in yeni kataloglarında yer alan yaz ürünleri ve plaj fırsatları çok özel olarak sizlerle… Şok 29 mayısın ürünleri hakkında kısa bir bilgi ile incelemeye başlıyoruz. Bu hafta tatil fırsatları Şok’ta. Deniz ve plaj ürünleri ile dolu kataloglarda güneş kremleri ve benzeri ürünler yer alıyor. Ayrıca içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı’nda sıkça tükettiğimiz kaşar peyniri gibi bazı gıda fırsatları da Şok’ta yer alacak. Ayrıca bayram temizliği için sizlerle olacak olan çeşitli temizlik ürünü fırsatları da Şok Markette yer alacak. Şok’un özel indirimlerine Prima Premium Core bebek bezi de eklenerek devam edecek. Şok Ucuz aktüel ürünlerin tüm detayları ile görsel fırsat incelemeleri ile sizlerle olmaya devam…

ŞOK 22 Mayıs 2019

ŞOK 29 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Katalog Görseli

ŞOK 29 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Katalog Görseli

ŞOK 29 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Katalog Görseli

ŞOK 29 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Katalog Görseli

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 25 Mayıs 2019 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.