ŞOK 3 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|27 Temmuz 2022|2 Yorum

Şok 3 Ağustos 2022 kataloglarında mthiş indirimler ve kampanyalar merakla beklenen fiyatlarla birlikte ortaya çıktı. Şok Aktüel kataloglarının sunacağı yeni hafta indirimlerinde beş farklı sayfada onlarca ürün yer alıyor. Haberimizin devamında keşfedeceğiniz üzere alışveriş listelerinin yıldızı olmaya aday kampanyaların detayı başlıyor:

Şok Aktüel ile sizlerle olması kesinleşen indirimler nihayet yayınlandı. Şok Camlarında ve gazetelerde yer alan haberlere göre Şok 3 Ağustos 2022 kataloğu özel fırsatlar sunacak. İlk üründen son ürüne detaylara değinemesek de öne çıkan ürünleriyle ŞOK Market kampanyalarını anlatalım. İşte keşfedilmesi gereken indirim cevherleriyle dolu o katalog…

ŞOK Aktüel 3 Ağustos 2022 Kataloğu Hakkında

Türkiye’nin en merak edilen kataloglarını tüketiciyle buluşturan Şok Aktüel, yepyeni bir indirim kataloğu ile sizlerle olacak. İçerisinde her alanda ürün barındıran bu Şok 3 Ağustos 2022 kataloğu alışveriş listelerinizde yer alacak pek çok ürüne de referans edecek. İşte o müthiş kampanyaların yer aldığı Şok Aktüel 3 Ağustos 2022 listeleri: İlk üründe Kilim var. Ürün 59,95 TL’den alıcı bulacak. Diğer kampanyalı üründe kadın viskon tek alt 24,95 TL’den satışta olacak. Züccaciye, elektronik, tekstil ürünleri iç içe olan aktüel katalog sayfasında 3lü ahşap kapak görüntülü saklama kabı da 99,95 TL’den sizlerle buluşacak. Benzer biçimde Rubenis ayaklı vantilatör ise 399,90 TL’den satışta olacak. Bu hafta çiçek toprağı, Lava döküm tava, Keramika kahve takımı gibi ürünlerde indirimli fiyat yer almakta. Şok Aktüel listelerinde RANGE markalı olarak gelen ürünler ise haftaya damga vuruyor olacak. Range SMS 2252 blender seti 379 TL’den, Range sporcu blender 379 TL’den ve Range TS5 3032 toz torbasız süpürge 1199 TL’den sizlerle. Bu müthiş kampanyalardan sonra ise oyuncaklar raflarda yer edinecek. İçerisinde Barbie, Pilsan ürünleri bulunan bu ürünlerde lisanslı oyuncaklar sizlerle olacak. Bu hafta Kadın vatkalı t-shirt beyaz 49,95 TL’den, Kadın örgü terlik ise 19,95 TL’den satılacak. Ayrıca Kadın çift toka terliklerde 29,95 TL fiyat bulunacak. Çay kaşığı da indirime girecek. Dahası ve fazlası da yer alacak. Ancak tüm detayları ŞOK kataloglarında ve resmi Şok adresi olan sokmarket. com. tr ‘den bulabilirsiniz.

Şok 3 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun hazırlayıp sunduğu kampanyalı ürünler grubu müthiş fırsatlar sunacak. Haftanın fırsatları arasında ücretsiz kargo ile teslimat avantajına sahip ürünler, gıda ürünleri ve temizlik ürünleriyle çeşitli temel gıda ürünleri indirime girecek. Ücretsiz kargo avantajına sahip ürünlerde 3 kişilik salıncak, çalışma masası, askılı bahçe salıncağı, 2li kanepe, çift kapılı buzdolabı, tam boy fırın, wi-fi menzil genişletici, buharlı ütü, elektrikli süpürge ve Acer laptop yer alıyor. Bu hafta Şok Aktüel Ürünler arasında Aşure Ayı için özel olarak indirime giren fırsatlar Amigo, Anadolu Mutfağı markalı olarak satılacakken çelik tencere ve çeşitli aşure kabı ürünleri de indirime girecek. Siz de Aşureliklerinizi ŞOK raflarından edinebilirsiniz. Bu hafta Şok 3 Ağustos 2022 katalogları arasında tıraş ürünleri, Persil-Tursil-Perwoll deterjanlar, bebek bezleri, Cif ürünleri sizlerle olacak. Son olarak ise Mis ürünleriyle Amigo ürünleri ve pek tabi Ülker ürünleri kaçırılmamalı. Dahası, fazlası ve tüm detayları resmi adres sokmarket. com. tr ‘den öğrenmelisiniz. İndirimli ve güzel günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 3 Ağustos 2022

ŞOK 3 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu Şok Aktüel 27 Ağustos 2022 Kataloğu Online özel kampanyaları

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 27 Temmuz 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 29 Temmuz 2022 | 15:58 .

Aramalar: , ,

“ŞOK 3 Ağustos 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum