Şok 3-9 Nisan tarihinde geçerli olan indirimli ürünlerini açıkladı. Şok aktüel ürünler kataloğunu aktuel-urunler.com olarak incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta Şok aktuel de bakın neler var. Özellikle kataloglarda dikkat çekecek bir diğer konu ise, belirli fiyat üzerinde yapılan alışverişler de hangi ürünler daha ucuz? İşte bu detaylara bu sayfada bakacağız. Yeni haftasına çok güzel bir giriş yapan Şok markette Mintax matik çamaşır deterjanı 44,90 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün Sadece Şok'ta etiketi ile satılıyor. Bu ürüne sahip olamk istiyorsanız 3 Nisan-9 Nisan tarihinde Şok aktüele uğramayı ihmal etmeyin. Şok kampanyaları devam ediyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ürünü şimdi açıklıyoruz. Vanish Gold Sıvı Leke Çekarıcı 15,00 TL'den sizlere sunuluyor. Çaykur Tiryaki Çay 23,45 TL ve Pınar Hindi Uzun Sosis 8,90 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Beklenilen ürünleri sizlerle buluşturmaya devam eden Şok, bu hafta da getireceği ürünlerle sizlere kulak vermiş gözüküyor. Harika ürünlerin çok uygun bir fiyata satıldığı Şok'ta daha pek çok fırsat sizleri bekliyor. Royal Special Çeşitleri 11,95 TL ve Bravo Junior Multipack 14,95 TL olarak indirimde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 3 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...