Şok 3 Nisan aktüel kataloğunda indirimler devam ediyor. Şok aktüel de bu hafta çok özel indirimler yerini aldı. Detaylarını inceleyeceğimiz bu yazımıda sizlerin akıllarında oluşan sorularına yanıt veriyor. 32'' Uydu Alıcılı Led TV 899,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu hafta Blender Set 99,90 TL'den sizlerle buluşmaya geliyor. Yeni haftasına çok güzel bir giriş yapan Şok aktuel de fırsatları hız kesmeden devam ediyor. Harika indirimlerin yer aldığı bu kataloğu incelemeye devam ediyoruz. Yastık Alezi 9,999 TL'den satılırken 3'lü tava seti 49,90 TL'den satışa sunuluyor. Bu haftanın bir başka ürünü ise Çelik Karnıyarık/Derin Tencere 59,90 TL olarak raflarda yerini aldı. Ayrıca bu hafta 3 Nisan ve 9 Nisan tarihlerinde Çelik ürün çeşitleri 24,90 TL olarak kampanyada... Beklenilen ürünleri sizlere 3 Nisan tarihinde sunan Şok aktüel de Çelik Rende Çeşitlerine bayılacaksınız. Bu ürün 6,99 TL'den sizlere satılıyor. Çok memnun kalacağınız bu mutfak ürünlerine görsellerden bakabilirsiniz. Detaylı incelemelerimiz temizlik malzemeleri ve gıda ürünleri ile devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Nisan 2019 tarihinde, ŞOK 3 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...