ŞOK 3 Şubat 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|30 Ocak 2021|0 Yorum

ŞOK 3 Şubat aktüel ürün kataloglarında meraklı bekleyiş sürerken Şok aktüel detayları açıklandı. Market camlarından elde edilen bilgiler ışığında Şok 3 Şubat 2021 fırsatlarını ele almaya başlıyoruz. Haberimiz başlıyor:

Şok aktüel 3 Şubat 2021 kataloglarında yeni fırsatlar yayınlandı. Şok camlarında ve kataloglarında yer alan detaylar nihayet “Aman Kaçırma” fırsatları müşterisi ile buluşuyor. Şok katalog haberlerinde yeni bir soluk ile Aktüel Ürünler’de inceleme başlıyor:

.
.

ŞOK 3 ŞUBAT 2021 Aktüel – Katalog İncelemesi

İndirimleri ile cezbeden ŞOK aktüel 3 Şubat 2021 katalogları fırsatları erişilmez noktalara getirmeyi her seferinde başarıyor. Bu haftanın ilk ürününden son ürününe tüm detayları aktaralım. İlk üründe Şok Market; İnox Aspiratör sunuyor. Muhteşem fiyatı ile gelen bu ürünü Kiwi Blender Set takip ediyor. Sinbo ürünlerinde de özel fiyatlar sunacak olan Şok Sinbo Elektrikli Izgara, Sinbo Tost Makinesi ve Sinbo Çelik Çay Seti de sunuyor. Aktüel Ürünler olarak daha önce detaylıca ele aldığımız Teba Elektrikli Çelik Su Isıtıcı ve LAVA Döküm Tava bu hafta yine Şok Marketlerde yer alıyor. Kaliteli ürünlerde Paşabahçe İrem Çay Bardağı 6’lı ürünü 132cc hacmi ile 12,95 TL’den yine Şok’ta! Bu hafta gelecek olan diğer bir üründe Çelik Cezve Çeşitleri adet fiyatı 11,95 TL’den geliyor. Ayrıca Silikon Tart Kalıbı ve Şef Büyük Kek Kalıbı da markette yer alıyor. Mutfak araç gereçlerinde her zaman öncü fırsatlar sunan market Dikdörtgen Kenarlı Fırın Matı ürünü ile indirimlerini devam ettiriyor. Ayrıca Browart Plastik Kapaklı Fırın Kek Kabı 1000 cc ve Browart Plastik Kapaklı Fırın Kek Kabı 650 cc da Şok 3 Şubat kataloglarında alıcı bekliyor olacak. Sayfanın devamında Bee Home Blender & Mikse Kabı, Silikon Tekli Tepsi Tutacağı, Silikon Küçük Eldiven de yer alırken ayrıca Oval Tepsi 9,99 TL fiyatı ile gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Silikon ürünlerde ise; Silikon Muffin Kalıbı 6’lı, Silikon Kek Kalıbı 12’li, Silikon Çok Amaçlı Maşa, Silikon Yumurta Fırçası, Silikon Spatula Çeşitleri, Silikon Kevgir, Silikon Kepçe gibi ürünler yer alıyor. Şok aktüel kataloglarında harika fırsatlar var!

Şok aktüel kataloglarında yer alan ve 3 Şubat 2021 günü sizlerle olacak ürünlerde neler var sorusunun yanıtını vermeye devam ediyoruz. Kristal Narenciye Sıkacağı, Desenli Yuvarlak Tepsi ve Kare / Dikdörtgen Borcam Taşıma Kabı ürünleri bu hafta Şok’ta yer alıyor. Diğer bir üründe Kurabiye Seti, Yaylı Çırpıcı ve Neşeli Kurabiyeler Kurabiye Kalıbı da sizlerle oluyor. Bunlarla birlikte ayrıca her geldiğinde kapış kapış tüketilen Titiz Tek Fiyat Plastik Ürünler 5 TL’den geliyor. Aktüel Ürünler olarak dikkatimizi çeken diğer avantajlı üründe Sofra Bezi 140×140 cm ürünü olurken Gezer ürünleri de haber değeri olan kaliteli ve ucuz ürün kategorisine giriyor. Bu ürünlerde Gezer Çocuk Kar Botu, Gezer Kız / Erkek Çocuk Ev Botu ve Gezer Kız / Erkek Çocuk Ev Babeti bulunuyor. Sayfa bunlarla da sınırlı değil, dahası var. Dahasını pek tabiki resmi site olan www.sokmarket.com.tr‘den ve Şok Market‘lerden öğrenebilirsiniz. Kendimizce hazırladığımız incelenin sonuna geldik. Haftaya görüşene dek, Şok fırsatlarını “Aman Kaçırma” diyoruz!

ŞOK 3 Şubat 2021 Aktüel Ürün Kataloğu İncelemesi

ŞOK 3 Şubat 2021 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU Sok-Market-3-Subat-2021-Aktuel-Katalogu-Carsamba

Şok katalogları ve ürünlerini resmi bağlantıdan mutlaka inceleyiniz: www.sokmarket.com.tr

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 30 Ocak 2021 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Şubat 2021 | 19:43 .

Aramalar: , , , ,

Yorumlara kapalı.