30 ekim şok aktüel ürünlerinde indirim günleri başladı. Şok aktüel muhteşem bir haftaya giriş yapıyor. Bu hafta aradığınız her çeşit ürünü şok marketlerinde bulabilirsiniz. İndirimli ürünleri tek tek incelediğimiz şok aktüel 30 ekim 2019 kataloglarına https://aktuel-urunler.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu haftanın ilk kataloğunda LG 43” dahili uydu alıcılı smart led tv ürünü 2849,00 TL fiyatı ile ŞOK takipçilerini sevindiriyor. Dev ekran bu TV çok uygun bir fiyata şok aktüel ürünler kataloğunda... Bir başka ürün İnox Aspiratör 109,00 TL olarak şok raflarını süslemeye geliyor. Diğer ürün ise mutfakların vazgeçilmezi Sinbo Çelik Su Isıtıcı 59,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Çubuk blender ise gelen diğer indirimli ürünler arasında... Fiyatı ise çok uygun, 69,00 TL... Bu haftanın önemli indirimli ürünlerini incelemeye tüm hızımızla devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK (30 Ekim 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...