Şok aktüel 30 Ekim kataloglarında indirim heyecanına ortak olun. Şok 30 ekim 2019 ürünlerini detaylı olarak inceliyor ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Pek çok reyonda indirim göreceğinizin habercisi bu katalogları hemen incelemeye başlayalım... Temizlik ve içecek ürünlerine yer veren katalogda bakın daha neler var... Yumoş Konsantre Yumuşatıcı 22,00 TL fiyatı ile temizlik ve mis koku düşkünlerini sevindiriyor. Bu ürünü bu fiyata almak için yapmanız gereken şok marketlerinde 25 TL ve üzeri alışveriş... 30 Ekim 2019 Çarşamba kataloglarını incelemeye devam edelim... Bu haftanın ürünlerinde teremyağ alışverişine koton çeki hediye eden şok aktüel bakın hangi ürünleri sizlere sunmuş. Teremyağ kase margarin 4,35 TL, Teremyağ sıvı 8,95 TL ve Teremyağ paket margarin 3,45 TL olarak indirime giriyor. Harika fiyatları ile şok takipçilerini cezbeden bu ürünleri 30 Ekim 2019 tarihinde satın alabilirsiniz. Ayrıca bu hafta İçim markalı ürünlerde de oldukça güzel fırsatlar sizleri bekliyor. İçim kefir 6,45 TL’ye satılırken İçim fit 2,90 TL’ye satışa çıkarılıyor. Dev indirimler kataloğunu incelemek için aşağı kaydırınız...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK (30 Ekim 2019) Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...