Şok ile kış raflara geldi... Memleket henüz kara teslim olmamışken Şok aktüel şimdiden karın geldiği haberi üstüne sizleri sıcak tutacak ürünler ile geliyor. Birbirinden önemli ürünlerde özel fiyatlar sunan marketin bu haftaki ilk sayfasına göz atalım. Elektrikli Çelik Çay Makinesi Teba markalı olarak gelen ilk ürün oluyor. Öncelikle içimizi ısıtacak olan Şok ürünleri bu ürün ile 99,90 TL fiyat ve 2 yıl garantiyi de es geçmiyor. Bambu Nano Çift Kişilik Yorgan 129,00 TL olarak ve Bambu Nano Yastık 49,90 TL olarak gelen diğer sıcak tutan ve kaliteli aktüel ürünler... Ayrıca sayfada ısrarla beklenen ürünler de yer alıyor. Erkek bot ile başlayan indirimlerde desenli kadın terlik çeşitleri de bulunuyor. Erkek panduf ve kadın ev patiği de sunan Şok market kadın bambu ev patiği ile de çıtayı yükseğe çıkarıyor. Kadın pijama takımı, çocuk pijama takımı ve kadın termal tayt ile ısınızı kormanızı sağlayan 4 aralık şok ürünlerinde kadın panço da yer alıyor. %100 akrilikten erkek şönil balıkçı bere, erkek veya çocuk bere çeşitleri, kadın bere çeşitleri ve erkek atkı da Şok markette... 4 ARALIK son ürünü ise kadın/erkek/.ocuk kar eldiveni... Dahası ise Şok markette...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK 4 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...