Aralık ayı indirimleri Şok ile başlayacak. Her işin başı ŞOK... Bu hafta temizlik ürünleri indirimleri ile haftaya damgasını vuracak. Evin ihtiyaçlarını karşılaması yetmez gibi bir de temizlik ihtiyaçları yine Şok'ta ucuza geliyor. 4 Aralık - 10 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak olan Şok aktüel ürünlerinde fırsat ürünleri şöyle: İlk ürün Finish hepsi 1 arada bulaşık makinesi tableti... 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli indirimli fiyatı ile bu ürün tam size göre... Devamında hediyeli olarak gelen Cofe Crown Latte yer alıyor. Ayrıca Probis sandviç bisküvi de sizlerle... Gelelim kişisel temizlik ve makyaj ürünlerine; Dermokit krem çeşitlerinde 7,95 TL adet fiyatı Şok 4 aralık kataloglarında geliyor. Gabrini saç maskara 14,95 TL olarak ve Vaseline original de % indirimi ile 10,43 TL'den raflarda... Çocok tekli toka ile devam eden sayfada bebek bezleri de unutulmamış. Sleepy jumbo paket bebek bezi çeşitlerinde 69,95 TL adet paket fiyatı sizlerle. 3 farklı bez için aynı fiyat Şok'ta... Sleepy sensitive ıslak havlu ürünü de 4,95 TL'Den ayrıca geliyor. Bingo toz çamaşır deterjanı da sunan Şok aktüel 4 aralık katalogları Bref Power Aktiv 2'li WC blok ve Pril 4kg bulaşık sıvısı ile sizlerle oluyor. Son üründe ise Dixi yaban gülü yüzey temizleyici ile evleriniz pırıl pırıl olmaya geliyor... Dahası ve fazlası ise Şok markette yer alıyor. Kaçırmayın üzülmeyin...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Kasım 2019 tarihinde, ŞOK 4 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...