Şok aktüel harika fırsatları ile geliyor. Şok 6 Mart 2019 kataloğunda hangi aktüel ürünler var hep birlikte incelemeye başlayalım. Şok market bu hafta önemli fırsatlara imzasını atmış ŞOK UCUZ kataloğu ile yayınladığı fırsatlar gerçekten çok ucuz… Mis yarım yağlı süt 2,65 TL ve Mis tam yağlı süt 2,95 TL olarak satılıyor. Şok aktüel de 6 Mart Çarşamba günü sizlerle olacak gıda ürünlerinde ve deterjanlarda çok büyük indirimler var. Balparmak çıt kapak çiçek balı 25 TL ve üzeri alışverişler de geçerli olacak ürün 15,00 TL’den satışa sunuluyor. Sadece Şok’ta olan bir ürün ise Taşkale kürek helva 9,95 TL olarak satılıyor. Bu haftanın çok önemli fırsatlardan birisi ise Sleepy natural külot bebek bezi 24,95 TL olarak sizlerle buluşacak. Rinso çamaşır deterjanı 38,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Deterjan ürünlerinde kampanyalar devam ediyor. Fairy Platinium tablet deterjan 56,90 TL ve denemeniz için avantajlı paket olarak satılan Bingo soft yumuşatıcı ve bingo oksijenli çamaşır suyu 17,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Harika fırsatlar Şok aktüel de 6 Mart- 12 Mart 2019 tarihlerinde devam ediyor. İşte katalog görseli sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 6 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...