Şok 6 Mart kataloğunda kaçıranları üzen indirimler var. Şok aktüel ev ürünlerinde çok cazip fiyatlarını sizlere sunuyor. Bu hafta elektronik ev aletlerinden Elektrikli çelik su ısıtıcısı 39,90 TL olarak satılıyor. İhtiyacı olanlar bu ürünü bu fiyata kaçırmasın. Çek bırak el rondosu 19,95 TL ve aile boyu çaydanlık 49,90 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünler piyasaya oranla Şok aktüel de çok uygun bir fiyata satılıyor. Raflarda yer alacak olan diğer bir ürün ise Alda 6’lı çay bardağı 14,95 TL ve 3’lü saklama kabı seti 7,99 RL olarak satılacak. Bu hafta çeyizine ürün bekleyenler için de harika fırsatlar var. Koltuk örtüsü 14,95 TL olarak sizleri bekliyor. Şok takipçilerini bekleyen bir başka ürün ise Dolap içi raf 12,95 TL olarak satılacak. 6 Mart 2019 fırsatlarından yararlanmak isteyenler Şok marketlere uğrayabilir. Servi tabağı 5,99 TL tabak 4,99 TL olarak satışa sunuluyor. Çeşit çeşit renk seçenekleri de mutlu ediyor. Ayrıca bu hafta Şok 6 Mart kataloğun da çocuklar için de bir ürün var. İş makineleri 14,90 TL’den satılıyor. Daha fazlası için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mart 2019 tarihinde, ŞOK 6 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...