ŞOK 8 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| ŞOK AKTÜEL|6 Haziran 2022|2 Yorum

Şok 8 Haziran 2022 katalog detaylarının ortaya çıkmasının ardından Şok Aktüel fırsatları alışveriş sepetlerine ürünler eklemek için sabırsızca bekleyen müşterilerine güzel haberler veriyor. Şok Katalog detaylarında çok önemli indirimlerin bulunduğu açıkken ayrıca Aktüel Ürünler incelemesi ile hiç bir fırsatı kaçırmamak için daha iyi sonuçlar sizleri bekliyor. İşte meraklı Şok Aktüel 8 haziran 2022 katalogları için ayrıntılar:

Şok Aktüel ile gelen sürpriz fırsatlar her kesimden müşteriyi memnun etmeyi amaçlarken çok daha geniş kitlelere hitap eden mevsimsel ürünleri de indirimli fiyatlarla sizlere sunuyor. Şok 8 Haziran 2022 kataloglarının sunduğu bu avantajlı ürünlerde onlarca indirimli fiyat ve çok kaliteli kampanyalar bulunuyor. Tüm detayı ile Şok Bu Hafta için hazırladığımız haberimize geçelim, hem katalogları görelim hem ürünleri anlatalım…

ŞOK Aktüel 8 Haziran 2022 Kataloğu Hakkında

ŞOK, adının hakkını veren bir market. Gerek fırsatlarıyla insanları Şok eden gerekse indirimli ürün gruplarıyla herkesi memnun eden Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri… Şok 8 Haziran 2022 katalogları da bu anlamda ve gelenekte güzel fırsatlar sunarken geniş kesimleri memnun ediyor. İlk üründen son ürüne detaylıca bir incelemeyi hazırladığımız bu haberimizde özellikle vitrin ürünlerine ayrıca değindik. İşte merak edilen o fırsatlar ve nicesi: Bu hafta züccaciye ürünleri ve tekstil ürünleri anlamında biraz kıt ürün grupları sunsa da özellikle yaz ayı ürünleri ile bazı atıştırmalıklar, gıda ürünleri, temizlik ürünleri anlamında doyurucu detaylar sunuyor. İlk üründe Kumsal Kek Kalıbı Çeşitleri 49,95 TL’den sizleri bekliyor. Diğer üründe Kumsal Döküm Basık Tencere 26 cm 229,90 TL ve Kumsal Döküm Derin Tencere 24 cm 229,90 TL fiyatla raflarda yer ediniyor. Şok Aktüel kataloglarında bu hafta Kumsal Wok Tava 84,90 TL ve Kumsal Döküm Tava 169,90 TL’den satış bekliyor. Şok 8 Haziran 2022 kataloğunda neler var? Haftanın öne çıkan ürünlerinde Borcam Baton Kek Kalıbı 1630 cc 39,95 TL fiyatıyla var. Diğer ürünlerde Keramika Çerezlik 12,95 TL ve Piknik Hasırı 99,95 TL olarak var. 8 Haziran 2022 kataloğu Şok Market’te güzel fırsatlar sunuyor. Örneğin bu hafta Rubenis Ayaklı Vantilatör 399,90 TL olarak geliyor. Ayrıca Kadın Yüksek Taban Çift Toka Terlik 59,95 TL ve Gezer Kadın Parmak Arası Plaj Terlik 24,95 TL. Devamında Esem Çocuk Terlik 59,95 TL ve Esem Kadın / Erkek Terlik 69,95 TL. Görüldüğü üzere Şok Kataloğu oldukça güzel fırsatlar sunuyor ve fiyatları harika! Peki 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli fiyatlarıyla gelen kasa arkası ürünlr neler? BU ürünler 8 Haziran 2022 günü ilk olarak Yumoş Konsatre Yumuşatıcı ile başlıyor. Ürün için fiyat 20 TL. Devamında ise Pınar UHT Süt 4×1 Litre 45 TL. Ayrıca leziz ürün Özlem Dana Fermente Sucuk 220 gr 32 TL. Daha ne olsun ki! Dahası için sokmarket. com. tr ‘yi inceleyin.

Şok 8 Haziran 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun hazırladığı ve sunduğu fırsat dünyası meraklı Şok Aktüel takipçilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Bu Hafta Şok’ta Neler Var, sorusunun yanıtını veren 8 Haziran 2022 kataloğunda çeşitli gıda ürünleriyle birlikte bazı online özel fırsatları var. İlgili kampanyalarda dikkat çekici olan güneş kremleri Nivea’dan uygun fiyatlı olarak (piyasaya göre) sizlerle olacak. Ayrıca sadece Şok’ta etiketiyle gelen ürünlerin yanı sıra Solo tuvalet kağıdı ve Teno peçetede de indirim bulunacak. Sleepy markalı bebek bezi ürününde fırsat fiyatı Domestos ürününde muhteşem kampanya yer alacak. Ayrıca bu hafta Amigo kampanyası, dondurmada indirim, Doritos’ta büyük fırsat ve çeşitli atıştırmalıklarda kampanyalı fiyat var. Son kısımda ise Keramika kahvaltı takımları olan Tatlı Düş, Gülen Yüz ve Keyfi Aşk modellerinde indirimli fiyat var. Elektronikte ise Lenovo, Asus, Fujisu, Samsung, Intel, Philips, Kiwi, Corsair gibi markaların çeşitli ürünlerinde birer fırsat ürünü var. Dahası, fazlası, tüm merak edilenler, resmi detaylar, stok durumları ve akıllara gelen her şey için resmi adres sokmarket. com. tr ziyaret edilmelidir. Şok 8 Haziran 2022 kataloğunu kısaca ele aldık. İndirimli günler dileriz.

Aktüel Ürünler Kataloğu: Şok 8 Haziran 2022

ŞOK 8 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu ŞOK 8 Haziran 2022 Online Fırsatlar Listesi Kataloğu

Sonraki Sayfa

1 2 3 4

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 6 Haziran 2022 tarihinde, ŞOK AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , ,

“ŞOK 8 Haziran 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum