Şok 9 Ekim 2019 kataloglarını incelemeye buradan devam ediyoruz. Şok aktüel harika ürünlere imza atıyor. İlk kampanyalı ürün Vanish Gold Leke Çıkarıcı 15,00 TL olarak indirime giriyor. Bu ürüne bu fiyata sahip olmak için tek yapmanız gerek Şok markete gidip 25 TL ve üzeri alışveriş yapmak... Bir başka indirimli ürün ise Pınar Hindi 9,75 TL ve Superfresh Kayseri Mantısı 5,90 TL olarak indirime giriyor. İçim Laktozsuz Kefir ise bu haftanın gözde ürünleri arasında... Bu ürünün fiyatı ise 6,95 TL olarak sizler için Şok aktüele getiriliyor. Harika ürünleri incelemeye hız kesmeden devam ediyoruz. Axe Deodorant ve Clear Mentollü Şampuan 18,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Diadermine Maktyaj Temizleme Suyu 12,95 TL olarak indirime giriyor. Bu haftanın ürünleri sayesinde kişisel bakımınızda ihtiyaç duyduğunuz her ürünü bulabileceksiniz. Üstelik çok uygun bir fiyata Şok marketlerinde satışta olan bu ürünleri sakın kaçırmayın. Detaylı incelemelerimiz her hafta devam ediyor. Aktüel Ürünler olarak iyi haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK 9 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...