Şok aktüel ürünler kataloğunda harika indirimler devam ediyor. Şok 9 Ekim ürünlerini detaylı olarak inceliyor ve fiyatlarını değerlendiriyoruz. Bu hafta toplamda iki sayfa olarak yayınlanan Şok aktüel ürünler kataloglarını tek tek incelemeye başlayalım... İlk kampanyalı ürün LG 43LK5900 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Led TV olarak satışa sunuluyor. Şok markette deavm eden 9 Ekim indirimlerinden yararlanmak için 15 Ekim tarihine kadar marketlere uğrayabilirsiniz. İşinize yarayacak bir başka ürün ise Arzum Saç Kurutma Makinesi 79,90 TL olarak indirimde... Ayrıca evinizin ihtiyacı Şok aktüel ürününün bir parçası olan Teba Dika Süpürge 99,90 TL olarak indirime giriyor. Ayrıca evinizin dekoratifini tamamlayan Dekoratif Kırlent ve Polar Battaniye sırasıyla 22,95 TL ve 19,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Harika indirimler listesini incelemeye devam ediyoruz. Kadın/Erkek Pijama Altı 19,95 TL ve Lisanslı Kız Çocuk Tayt 14,95 TL olarak indirime giriyor. Bu haftanın ürünlerini detaylı olarak incelemeye diğer sayfalarda devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ekim 2019 tarihinde, ŞOK 9 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...