Watsons AĞUSTOS 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|22 Ağustos 2022|1 Yorum

Watsons Ağustos 2022 indirimli fırsatlarında kataloglar nihayet Aktüel Ürünler ile keşfdilebilir. Watsons Aktüel kampanyalarında kozmetik ve kişisel bakım alanında muhteşem indirimler, sağlık ürünlerinde harika fiyatlar sunacak. Watsons 9 Ağustos 2022 ile 4 Eylül 2022 tarihleri arasında indirime alacağı kampanya kataloglarında dev fırsatlar ve kaçırılmaması gereken detaylar var. Meraklılarına özel Watsons Aktüel haberlerimiz hız kesmeden sürerken keşfedilesi kampanyalar gerek Watsons resmi online mağazasında gerekse fiziksel mağazasında yer alacak. İşte merak edilen o detaylar:

Watsons Aktüel kataloglarının kesinleşmesinin ardından ortaya çıkan müthiş indirimler herkesi en yakın Watsons’a veya Online resmi adresine yönlendirdi. Sürpriz ürünler, muhteşem fiyatlar ve kaliteli detaylarıyla Watsons 9 Ağustos 2022 kataloğu 4 Eylül 2022 gününe dek sizlerle olacak. Bugün de geçerli olan Watsons Kataloğu 22 Ağustos 2022 (inceleme tarihimiz) gününden 4 Eylül gününe dek de sizlerle olacak. İşte merak edilen o harika kampanyalar…

Watsons Ağustos Kataloğu 2022 – Watsons Katalog

Dünyanın ve bilhassa Türkiye’nin en önemli güzellik ve sağlık bakım zincirlerinden Watsons, yepyeni bir katalog ile karşınıza çıkıyor. Watsons Aktüel kataloglarının sunacağı tam kırk sayfadan meydana gelen indirim listesinde güzellik, kişisel bakım ve kişisel temizlik adına hemen hemen her şeyi bulabileceksiniz. Yüzlerce üründe ve markada 50’ye varan dev indirimler, güneşten cildinizi koruma adına müthiş kremler ve markalar, Watsons Card’a özel harika kampanyalar bu anlamda çok değerliler. Sürdürülebilir Yaşam etiketli ürünler Vegan olması, organik olması ve sürdürülebilir olması ile öne çıkarken fiyatı da Watsons ile çok uygun! Güneşin tadını çıkarmayı sevenlere birbirinden özel ürünler, güneş kremleri ve güneş bakım ürünleri sizlerle olacak. Makyaj için muhteşem fırsatlar sunacak olan Watsons Ağustos 2022 kataloğunda Show by Pastel ürünleri var. Aynı şekilde L.A. Colors, Loreal Paris, Flormar gibi markalarda da indirimler Ağustos kataloğunda sizlerle. Muhteşem bir ürün I Heart Revolution markalı olarak Cheese Board Ürün Çeşitleri 99,95 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerle. Cilt bakımı etkili kapatıcı serumda da indirimli fiyat sunan Watsons Kataloğu Meybelline New York fırsatları ile yine büyülüyor olacak. Golden Rose, Lovely, Note markalı ürünlerde indirimde! Kore güzelliği ürünlerinde müthiş indirimler sunacak olan Watsons on beşinci sayfasında bu fırsatları sizlere sunuyor. Tüm bu detayların yanı sıra e çok merak ettiğiniz kısımlardan biri olan ekstra puan kazanımları içeren bilgileri de aşağıda derledik, tüm bu fırsatların Watsons Card’a özel olduğunu ve stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım. Başlıyoruz:

  • 300 TL ve üzeri alışverişlerde büzgülü makyaj çantası hediye.
  • 2 adet Vinly ink ruj alımına Maybelline ayna hediye.
  • Bepanthol Derma vücut losyonları alışverişlerinize Tuvana Büyükçınartasarımlı Pareo Hediye.
  • 2 adet Remove ürün alımına kakaolu tüy dökücü krem hediye.
  • 100 TL tutarında Dove Hair Therapy alışverişlerine 15 TL değerinde 1500 Watsons Card puan hediye.
  • 100 TL’lik Old Spice alışverişine 2 Dyson Airwrap saç şekillendiricisinden 1’ini kazanma şansı yakala.
  • Watsons’a özel seçili markalarda alışverişin yarısı kadar Watsons Card puan hediye.

Watsons Ağustos 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun indirimleriyle dol fırsatları gerek makyaj ürünleri, gerek güneş ürünleri ve gerekse Kore güzellik ürünleriyle adeta büyüleyecek. sürdürülebilir yaşam ürünlerinde ise hem indirimli fiyat hem organik-vegan ürünleri tercih ederek de kendinize ve çevrenize yardımcı olabileceksiniz. Watsons Card puanları kazanma fırsatı da yakalayarak sonraki alışverişlerinizde Watsons Aktüel indirimlerine ek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Daha fazlası için resmi adres watsons. com. tr ‘yi ziyaret edebilir veya Aktüel Ürünler içinden Watsons 9 Ağustos – 4 Eylül 2022 kataloglarına bakabilirsiniz. İndirimli ve güzel günler dileriz.

Watsons 9 Ağustos – 4 Eylül 2022 Kataloğu – AĞUSTOS KATALOĞU

Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 1 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 2 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 3 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 4 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 5 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 6 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 7 Watsons Aktüel Ürünleri AĞUSTOS 2022 Kataloğu Görseli 8

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 22 Ağustos 2022 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 7 Ekim 2022 | 14:28 .

Aramalar: , , ,

“Watsons AĞUSTOS 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 1 Yorum