Watsons EYLÜL 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|21 Eylül 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Watsons Eylül 2022 fırsat dolu kataloglar resmen açıklandı. Müşterisinin beğenisini toplayan Watsons Aktüel kampanyaları yine tüm bakım ihtiyacınız için lüzumlu ürünleri kapsayacak. Watsons 5 Eylül 2022 tarihi itibarıyla başlayacak olan fırsatlarını 9 Ekim 2022 tarihine dek sürdürecek. Kampanya sayfalarında büyük indirimlerin yer aldığı Watsons Kataloğu haftaya ve hatta aya damgasını vuracak. Yaklaşan büyük fırsatları görmezden gelmemek adına Watsons Eylül 2022 kataloğunu inceleyiniz. İşte merak edilenler:

Watsons Aktüel kataloglarında netleşen indirim sayfaları herkesi memnun etmeye hazır. Watsons 5 Eylül 2022 tarihi itibarıyla başlayacak olan bu fırsat dolu ürünler arasında çok özel indirimler var. Watsons Kataloğu içinde gelen fırsat ürünlerinin yanında ayrıca Watsons Card Puan ödülleri, bazı ürünlerin satın alımı durumunda stoklar dahilinde netleşen promosyonlar var. İşte merak edilen Watsons 5 Eylül – 9 Ekim fırsat kataloğu…

Watsons Eylül Kataloğu 2022 – Watsons Katalog

Dünyanın ve pek tabi Türkiye’nin en önemli güzellik ve sağlık bakım zincirlerinden ve belki de en önemlisinden muhteşem ürünlerin indirimlerle birleştiği dev bir katalog yayında. Watsons Aktüel kataloglarının yeni sayısında Eylül döneminde önemli kampanyalar müşterileri bekliyor. Yaz mevsiminden ve tatil sezonundan hissedilir biçimde ayrıldığımız şu günlerde şehre dönüş Watsons ile güzelleşiyor. %50’ye varan indirimlerin bulunduğu Watsons mağazalarında bu indirimlerin içeriği 5 Eylül 2022 Watsons kataloğu ile açıklanmakta. Dünya’nın 1 numaralı makyaj markası Maybelline New York ürünleri, sadece Watsons’ta bulabileceğiniz ürünler, makyaj ürünlerinde dev fırsatlar ve yepyeni ürünler sizleri bekliyor. Cilt bakımı için gerekli ürünler inanılması güç uygun fiyatlarıyla Watsons mağazalarında yer alacak olup yaz tatilini eylül ayına bırakanlar için güneş ürünlerinde büyük fırsatlar yine bu kataloglarda. Dermo bakım ürünlerinde dev markalar, el ve vücut bakımında muhteşem indirimlerin yer aldığı Watsons Eylül Kataloğu epilasyon ürünleri ile de memnun edici sonuçlar veriyor. Saç bakımı denilince gerekli olan tüm kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran Watsons Aktüel listeleri kişisel bakım için ürünleri de sunuyor. Bu genel geçer bilgilerin ardından çok merak ettiğiniz kısımlardan biri olan ekstra puan kazanımları içeren bilgileri de aşağıda derledik, tüm bu fırsatların Watsons Card’a özel olduğunu ve stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatalım Ayrıca 1 TL’nin 100 Watsons Card Puan’ına eşit olduğunu hatırlatmak gerek. Başlıyoruz:

 • Her 350 TL değerinde Maybelline New York alışverişine 3 kişiye Dyson Airwrap kazanma fırsatı
 • Eylül ayına özel her Maybelline New York alışverişinize Telefon Askısı hediye!
 • Eylül ayına özel 200 TL ve üzeri Maybelline New York alışverişinize Makyaj Çantası hediye!
 • Eylül ayına özel 350 TL ve üzeri Maybelline New York alışverişinize Şapka hediye!
 • 9. sayfada yer alan QE kodu okut, filtredeki oyunu oyna, Watsons indirim kodu kazan!
 • Relove By Revolution alışverişin yarısı kadar Watsons Card Puan Hediye.
 • Mincer Pharma alışverişin yarısı kadar Watsons Card puan hediye.
 • 1 adet Maybelline New York ürün alana Garnier Micellar çeşitleri 49,95 TL.
 • Imew ürün çeşitleri alışverişlerinize, alışverişin yarısı kadar Watsons Card Puan hediye.
 • 2 adet Palette Deluxe alımına 10 TL değerinde 1000 Watsons Card puan hediye.
 • 2 adet Gliss alışverişinize Bez Çanta hediye. Online Gliss alışverişlerinde geçerli 30 TL indirim kodunuz ise çantanın içinde sizlerle.

Watsons Eylül 2022 Aktüel Ürünler kataloğunun indirimlerle dolu kampanyalarını kaçırmak olmaz. Özel fırsatlarla dolu olan Watsons Aktüel Kataloğu sunacağı makyaj ürünleri ve bilhassa Maybelline New York ürünleriyle tüm ay boyunca çok konuşulacak. Siz de Dünya’nın bir numaralı makyaj markasını Watsons indirimleriyle daha uygun fiyata alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 5 Eylül 2022 ile 9 Ekim 2022 tarihleri arasında Watsons Mağazalarını ziyaret etmek veya resmi site watsons. com. tr ‘Yi ziyaret etmek… Böylece gerek makyaj ürünleri, gerek saç bakım ürünleri, gerek vegan içeriğe sahip ürünler ve pek çok kişisel bakım ürününü uygun fiyata alabilirsiniz. Watsons Aktüel listelerinin ek indirimler, promosyonlar ve Watsons Card avantajlarına da sahip olmasıyla beraber zaten indirimli sunulan ürünleri daha da indirimli olarak alabiliyorsunuz. Akıllı alışverişi sevenlerin durağı Aktüel Ürünler tarafından izahı yapılan Watsons Eylül 2022 kataloğu bu şekilde. Siz daha fazlasını merak ediyorsanız resmi adres watsons .com. tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz. İndirimli ve güzel günleriniz olsun.

Watsons 5 Eylül – 9 Ekim 2022 Kataloğu – EYLÜL KATALOĞU

Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 1 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 2 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 3 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 4
Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 5 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 6 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 7 Watsons Aktüel Ürünleri EYLÜL 2022 Kataloğu Görseli 8

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 21 Eylül 2022 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 12 Ekim 2022 | 12:03 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.