A101 2 Haziran TV ve Plastik Bahçe Ürünleri

A101 2 haziran aktüel ürün kataloglarında muhteşem fırsatlar bu hafta yine elektronik ürünlerde başlıyor. Bu sayfanın muhteşem fırsatları arasında yine bir TV sizlerle oluyor ki, A101 sattığı bu TV'ler ile her kesime muhteşem TV kalitesi seyirleri yaşatıyor. Gelelim bu ürünlere; A101 bu hafta kataloglarında Hi-Level 49HL500 49'' uydu alıcılı led tv FULL HD ürününü yine VESTEL güvencesi ile sunuyor ve tabi ki bu ürün içerisinde bir de duvara asma aparatı barındırıyor. Dahili HD uydu alıcısına sahip bu ürün yaklaşık 124cm ekrana sahip. 1199,00 TL fiyat ile fiyatlanan üründe ayrıca kredi kartı taksit imkanı da var. Samsung Galaxy J120 akıllı cep telefonu da 569,00 TL fiyatı ile ve 4.5G günümüz teknolojisine uyumu ile hem hesaplı hem de kaliteli. Hometech uydu alıcısı ürünü de bu haftanın önemli ürünlerinden biri oluyor. Hi-Level çift taraflı 16GB Smart USB bellek de A101 2 haziran elektronik aktüel ürünleri arasında yerini alıyor. Ramazan dolayısı ile sunulan diğer ürünler arasında ayrıca Kur'an-ı Kerim de eklenmiş. Çeşitli dini kitaplar da bu hafta A101'de yerini almış. Basılı kataloglarda ayrıca plastik masa ve sandalye ürünleri gibi bahçe ürünleri de sizlerle. Detaylar ise ilerleyen günlerde aktuel-urunler.com'da.

Sponsorlu Bağlantılar

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 2 Haziran TV ve Plastik Bahçe Ürünleri” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...