A101 7 Eylül Aldın Aldın Gıda Ürün İndirimleri

A101 7 Eylül aktüel fırsatlarında neler var ve gıda ürünlerinde hangi indirimler var detaylıca bakacağız. A101 indirimli ürünlerinin görselinde neler var inceliyoruz. Oba salatam bitkisel sıvı yağ 1lt ürünü ile başlayan indirimler Çokça konsantre bezelye – havuç karışımı 340gr ile devam eden indirimler Banvit avantaj paketi 3’lü derinleşiyor. Oli kuru sele siyah zeytin 400gr ile ayrıca zeytinde de indirim var. Muratbey dilimli peynir çeşitleri ürünlerinde de indirimli fiyat ve kalite sizlerle. Yörsan labne 400gr ürünü ile ayrıca devam eden ürünlerde Çerezya tava kavurma kabak çekirdeği 250gr da indirimde… Bebeto ürünlerinde de indirimler var. 6950 market ile ülkemizin en büyük marketi konumunda olan A101’den Bebeto yumuşak şeker çeşitleri 70 gr ürünü ayrıca Ocean Park, Candy Crush, Spaghetti, Sour&Sweet, Licorice ve Soul Worms çeşitleri ile geliyor. A101 market Fast Food yumuşak şeker 30gr ile devam ederken Vampireteeth yumuşak şeker yani geçmişte vampir diş görünümlü şeker ile devam ediyor. Son olarak ise Fruit Snack yumuşak şeker ve ayrıca aromalı sakız çeşitleri de unutulmamış vaziyette biz ve sizlerle oluyor. Stokların bitebileceğini hesaba katarak acele etmekte fayda var…

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Eylül 2017 tarihinde, A101 7 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...