Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 2 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel hafta sonunda geliyor. A101 2 Haziran 2018 aktüel ürün fırsatları kataloğunda bu hafta muhteşem pek çok indirim var. Haftanın Yıldızlarında A101 market tam anlamı ile indirim şöleni yapmış. Detaylara bakacak olursak; Tarabya telli eritme peyniri 500g %17 indirimli olarak gelirken bu indirimlerle devam eden fırsatlarda %18 indirimi ile Bal-ye süzme çiçek balı 850g de yer almış. Ayrıca %28 indirimli olarak gelen Ahir salamuralı yarım yağlı taze beyaz peynir 900g de unutulmamış. Haftanın en iyilerinden olan %19 indirimi ile göz kamaştıran ve lezzeti ile kendine bağlayan Baştacı dana kontrfile çemensiz pastırma 120gr da sizlerle. Bu haftanın kampanyalarında Dr. Oetker hamur kabartma tozu 20x10g ürünü de %20 indirimli olarak sizlerle. Ayrıca Karadem Ala siyah çay 1kg %18 indirimli olarak; Doğuş domates salçası 830g ise %20 indirimli olarak raflarda yerini alıyor. 2 Haziran ile 8 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan fırsatlarda ayrıca Torku Frema kakaolu fındık kreması 400g %23 indirimli olarak sizlerle. Devamında %24 indirimi ile Eti Benim’O çikolata kaplamalı Hindistan cevizli marshmallowlu bisküvi 3x72g var. Son üründe ise %26 indirimli olan Yöremce sarı mercimek 1kg sizlerle. A101 indirimleri yine harika…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar