Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Haftanın Yıldızları Hafta Sonu – 2 Haziran & 8 Haziran

A101 aktüel ürünleri Haftanın Yıldızları gerçek anlamda yıldız gibi parlayan indirimli ürünler ile dolu… Dondurmaya doyuran bir sayfa sunan market dondurmalarda önemli kampanyalara yer vermiş. Bu hafta Algida markalı ürünlerde Carte d’Or Selection çeşitleri %11 indirimli fiyatı ile geliyor. 14,50 Tl yerine 12,45 TL’ye satılmasını kararlaştıran A101 bu fırsatı bu şekilde görselinde belirtmiş. Biz de inceledik. Ayrıca sayfada Carte d’Or Maraş kesme 750ml de sizlerle. Sade seçeneği ile gelen ürün %11 indirimli olarak sunulmuşç 13,95 TL yerine 12,45 TL’ye satılacak olan ürün harika fırsatı ile göz kamaştırıyor. Ayrıca Maraş usulü patisserie çeşitleri 700ml ürünü de baklavalı ve ekmek kadayıflı seçenekleri ile geliyor. %13 indirimli olarak gelen ürün 15,95 TL yerine 13,95 TL’den alıcısını bekliyor. Frigola 8x55ml ürünü de 10,95 TL yerine %18 indirimli hali ile 8,95 TL’ye sizlerle. Son üründe ise Mini Nogger çeşitleri 6x60ml var. %13 indirime sahip olan ürün 14,95 TL yerine 12,95 TL olarak sunulmuş. Bu haftanın Algida dondurmaları hem leziz hem uygun fiyatlı hem de mahallemize kadar geliyor… Daha ne olsun, herkes dondurma yemeli…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar