A101 3 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 3 Haziran 2017 aktüel ürünlerine ait fırsatlar bu hafta yine harika. A101 hafta sonu sunacağı indirimlerde bulunan detaylarda bakalım neler sunmaya gayret göstermiş, görelim: İlk olarak %20 yağlı dana kıyma 500gr ürünü sunan market bu ürünü %11 indirimli olarak satacağını duyurmuş. Devamında Birşah homojenize yoğurt 1500gr ise %17 indirim ise sunulmuş. Ayrıca Tarabya kaşar peyniri 1kg ürünü sunan market bu ürün de %18 indirimli olarak satacağını açıklamış. İndirimlerde fırsatlarda daha fazla detay sunan market Nimet markalı dondurulmuş mısır 450gr ürününü de %20 indirimli fiyatı ile sunmuş. Şokoley kakao fındık kreması 500gr ise %28 indirim ile bu haftanın bu sayfasının en dikkat çekici indirin oranını oluşturmuş. Ayrıca Nar/Torku toz şeker 1000gr ürünü de %11 indirimli olarak A101 tarafından sunulmuş. Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100gr ise %11 indirimli olarak bir başka ürün olarak sunulmuş. Kent Boringer pasta sosu çeşitleri 750gr ürünü de %20 indirimli olarak satılacakmış. Sevilen ürün Eti Cicibebe bebek bisküvisi 172gr da %19 indirimli olarak ve son olarak Sea Color saç boyası çeşitleri de %25 indirimli olarak sunulacakmış. Daha fazlasını resmi bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...