İletişim

HUKUKSAL ve TELİF

aktuel-urunler.com sitesi , 5651 sayılı yasada tanımlanan (içerik sağlayıcı) olarak hizmet vermektedir. Sitemizde bulunan içerikler halka reklam edilen içeriklerdir.  Sitemiz adına internet ortamına hiçbir video, müzik ya da telif hakkı gerektiren başka bir doküman yüklemesi yapmamaktayız.

Blog üzerinden verilen iç ve dış bağlantılardan edinilen herhangi bir zararlı kod karşısında sorumlu değiliz.
Herhangi bir içeriğin kaldırılması talebi şahsıma deliller ile birlikte iletildiği takdirde 3 iş günü içerisinde o içerik yayından kaldırılır. İlgili konularla iletişim için info@aktuel-urunler.com adresini kullanınız.

Not: Bu site A101,  Hakmar v.s… gibi birçok market/marketlerin indirim broşürlerini/kataoglarını içerebilir. Bu indirim listeleri ve broşürleri halka reklam edilmekte olup sitemiz adına hiçbir kar amacı gütmemektedir. İlgili broşürlerde ve kataloglarda bulunan ürünler ilgili marketlere ait olup onlar tarafından satılmaktadır. Sitemizin katalogların reklamı dışında hiç bir amacı bulunmamaktadır.  Sitemizde yer alan tüm kataloglar “aktüel” yani “güncel” ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Bu kelimenin her hangi bir kurum veya kuruluşla alakası yoktur. Ayrıca sitemizde yayımlanan ve ziyaretçileri bilgilendirme amacı güden bu katalogların tüm hakları ilgili firmalara ait olmakla beraber üzerinde yapılan değişiklikler ve eklemeler sitemizce yapıldığında kopya edilmesi yasaktır. Sitemizce özgünleştirilen içeriklerin kullanım hakları için “YASAL UYARI” sayfamıza göz atmanızı önemle rica ederiz.

İletişim formunu kullanmadan önce mutlaka bu metni okuyunuz!

” Bizler sadece katalogları sizlere tanıtım amacı ile sunuyoruz. Bizlere ürün tedarik, ürün arızası, iş başvurusu, v.s.. gibi durumlarda lütfen bildirimde bulunmayınız. Bu tür iletilerinize cevap verilmeyecektir. Her marketin ilgili ürün iletişim sayfası mevcuttur. Bu sayfalar marketler için aşağıda sizler için sunulmuştur. İlginize teşekkür ederiz. “

A101 İLETİŞİM https://www.a101.com.tr/bize-ulasin/

HAKMAR İLETİŞİM > http://www.hakmarmagazacilik.com.tr/iletisim.html

Mail Abonelik İptali ve Tekrar Abone Olma Hususları

Sitemiz FeedBurner (by Google) mail sistemini kullanmaktadır. Bu sistem bir mail abonelik sistemi olup TAMAMEN ücretsizdir. Bu sisteme kayıtlar ve çıkışlar serbesttir ve zorlama yoktur. Kullanıcının 2 onayı ile gerçekleştiğinden her hangi bir olumsuz durum söz konusu değildir ve bu sistem güvenlidir. Mail aboneliği sistemi ile sitemizde yayınlanan katalog konularından çok hızlı biçimde haberdar olabilirsiniz. Mail sistemimize abone olmak için sitemizin ilgili bölümlerinde yer alan yerleri doldurup (Görselde paylaşılmıştır) mail adresinize gelen onay mailinde yer alan kısıma (Görselde Gösterilmiştir) tıklayarak aboneliği gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Abone Olurum?

Öncelikle sitemizde yer alan mail abonelik bölümlerini bulup ilgili kısımları doldurunuz ve Gönder butonuna basınız.

mail-aboneligi-ilk-adim

Bu işlemin ardından açılacak olan pencerede görseldeki gibi işlemleri uygulayın.

ikinciadim

Bu işlemin ardından aynı pencerede ” Your request has been accepted! ” ifadeleri ile karşılaşırsınız. Bu size bir onay maili gönderildiğinin kanıtıdır. Şimdi ise mail adresinize giriniz ve görselde görülen kısıma tıklayıp aboneliği gerçekleştiriniz.

son-mail-hk

Tebrikler! Artık ÜCRETSİZ mail abonelik sisteminden faydalanıyorsunuz.

Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Bu işlem oldukça basittir. Bir daha mail almak istemiyorsanız yapmanız gereken şu adımlardır.

Sizlere sistem tarafından gönderilen ilgili maillerin alt kısmında yer alan ” To stop receiving these emails, you may unsubscribe now. ” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

nasıl-iptal-ederim-1

Tıkladıktan sonra açılacak olan pencerede yer alan ve görselde de belirtilen yere tıklayıp ABONELİKTEN ÇIKABİLİRSİNİZ.

son-adim-mail

Tekrar abone olmak ve tekrar mail alabilmek için aynı mail adresinizle veya başka bir mail adresi ile ” Abonelik İşlemlerini ” gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Aboneliğinizi iptal edemez iseniz bizlere aşağıdaki yorum formundan veya info@aktuel-urunler.com mail adresimizden ulaşabilir ve iptal için talepte bulunabilirsiniz.

BURADAN SADECE SİTEMİZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞÖNERİ VE ŞİKAYET veya Mail Abonelik Sorunu BİLDİREBİLİRSİNİZ.

SİTEMİZ AKTÜEL ÜRÜNLER‘İN HİÇ BİR MARKET VE MAĞAZA İLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAKTADIR. LÜTFEN MARKETLERLE ALAKALI BİLDİRİMDE BULUNMAYINIZ.

BU SİTE, HALKA DUYURULAN ve REKLAM EDİLEN İÇERİKLERİN BİLGİLERİNİ DEĞERLENDİRİR ve TAKİPÇİSİNE FAYDALI OLMAK İÇİN ÖZGÜNLEŞTİREREK KULLANIR. BU İÇERİKLER “HABER” KAPSAMINDADIR. HABERİ YAPILAN İÇERİKLERDE BAZI MARKET İSİMLERİ GEÇEBİLİR. BUNLAR GERÇEĞE AYKIRI BEYAN İÇERMEMEKLE BİRLİKTE TAMAMEN HABER ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLİR. 

“İletişim” için 16 Yorum

 1. Aktuel-Urunler.Com sitesinden duyuru:

  Yorum aracılığı ile gelen tehdide (20.03.2017) ilişkin olarak;
  Avukatlarımıza gerekli talimatlar verilmiştir, yasal tedbirler alınmıştır. Websitemiz ve sunucularını tehdit eden şahsın kişisel bilgileri edinilmek üzere işlemler başlatılmış ve ikametgah adresi ile hat sahibi şahıs bilgileri edinilmiştir.

  Konu ile alakalı olarak sunucularımıza veya sitemize karşı tehdidini eyleme dönüştürenler hakkında TCK 244. Maddenin 1. ve 4. Fıkralarında belirtilen;

  (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (4) Yukarıdaki fıkralarda tanımlanan fiillerin işlenmesi suretiyle kişinin kendisinin veya başkasının yararına haksız bir çıkar sağlamasının başka bir suç oluşturmaması halinde, iki yıldan altı yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur.

  kanun maddelerine dayanarak ve ayrıca bahsi geçen muhtemel eylemin manevi unsurunun ise “kast” olması hasebi ile ilgililer hakkında yasal işlemin ivedilikle başlatıldığını dolayısı ile ilgili yasal tedbirlerin de alındığını,

  TCK Madde 106’da belirtilen tehdit suçunun site sahibi şahsına ayrıca işlenmiş olduğunu ve dolayısı ile ilgili maddenin 3. Fıkrasında belirtilen;
  “(3) … malvarlığına zarar verme suçunun işlenmesi hâlinde, ayrıca bu suçlardan dolayı ceza verilir.”
  kanun maddesine de dayanarak ilgili yasal süreçlerin işletilmesine,

  Tüm LOG kayıtlarının incelendiğini, tehdit edenin site veya sunucumuz üzerinde yapmış olduğu tüm hareketlerin tespit edildiğini,

  Tüm delillerin derlendiği ve tespit edildiğini önemle belirtiriz.

  Duyurulur / 22.03.2017.
  Aktuel-Urunler.Com

 2. adem ipek dedi ki:

  Daire destere arıyorum hangi markette vardır

 3. Eray dedi ki:

  iyi günler sayfanızda katalogları gezerken bir sonraki sayfaya geçmek için klavyeden right ve left tuşlarını kullanarak geçiş yapmayı denedim fakat olmadı.Konuyla alakalı yazılımsal düzenlemenin yapılmasını rica ederim.İyi çalışmalar,saygılarımla.

  • Talebinize karşılık teknik ekibimize gerekli talimatı verdik, en kısa zamanda gerekli düzenleme yapılacaktır. Bildirim için teşekkür ederiz.

   • Gerekli çalışmalar tamamlanmış ve sorunsuz bir klavye geçiş sistemi aktif edilmiştir. Artık katalog sayfaları arasında klavye tuşları ile geçiş sağlayabilirsiniz.
    Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 4. A101, Şok, Hakmar ve diğer marketler ile alakalı sorunlarınızı ilgili marketin iletişim mail adreslerine iletiniz.

  A101 İLETİŞİM > http://www.a101.com.tr/tr/Iletisim.aspx

  ŞOK MARKET İLETİŞİM > http://www.sokmarket.com.tr/kurumsal/iletisim

  HAKMAR İLETİŞİM > http://www.hakmarekspres.com/iletisim.php

 5. ali dedi ki:

  Şok katalogları yayınlanmıyor?

  • Evet. Şok kataloglarını artık Facebook hesabımızdan yayımlıyoruz. Aynı zamanda “aktuel-urunler.net” uzantılı sitemizde de yayımlıyoruz. Bu iki platformda da takip edebilirsiniz.
   İlginize teşekkür ederiz.

  • Şok katalogları tekrar sitemizde yayınlanmaktadır. Şok fırsatlarından haberdar olabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

 6. reymod dedi ki:

  02.12.2014 tarihinde sabah saaat 9.15 de 0212 xxx xx xx telefonu aradım yetkililerle görüştüm sıkıntımı bildirdim 13 unde tekrar aradın dönüş olmadı bugun tekrar aradın aynı numarayı yine muhatap yok kim yetkiliyse ilgilenirse sevinirim 15 mayıs olta takımı aldım 2 takım haftasonu kullanmak nasıp oldu ancak kamış kırıldı daha ilk atışımda diger takımıda hiç kullanmadım çantasında duruyor bukadar dandik çürük mal olmaz mümkünse iyadesini istiyorum.

  • Tekrar arayın, muhatap bulamazsanız “Tüketici Hakem Heyeti” kurumuna derdinizi anlatan bir dilekçe ile başvurun. Süreç için bir şey diyemem ancak olumlu veya olumsuz bir geri dönüş buü şekilde alabilirsiniz.
   Not: Aktel-Urunler.Com sitesi ile ilgili marketin hiç bir alakası bulunmamaktadır, biz sadece marketlere ait kataloglara yer veriyoruz.Mağduriyetinizin giderileceğini umuyor ilgili marketin hassas davranacağını ümit ediyoruz. İyi günler.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz