A101 aktüel 1 şubat 2018 indirimlerinde bu hafta beklenen indirimler var. Hem beklenen hem de yeni indirimlerin yer aldığı sayfa adından söz ettirmeyi başaracak. İlk olarak Piranha kablosuz buetooth kulaklık ile başladığını gördüğümüz sayfada bulunan bu ürün hem Iphone hem de Android uyumlu… Diğer fırsatta SanDisk 16GB OTG USB bellek sayfada yerini alırken bir başka üründe Piranha 5503 sanal gerçeklik oyun tabancası sizlerle. Bu ise yeni bir ürün ve incelenmesi gerek… Sanal gerçeklik 360 derece 3D oyun keyfi olan ürün Ios ve Android telefonlar ile uyumlu ücretsiz oyunlara sahip. Ekstra joyistck kontrol tuşları da bulunan ürün bluetooth bağlantı ve 2 yıl garanti özelliklerini barındırıyor. Sayfada Polar battaniye, Oyuncak polis/itfaiye garaj seti, Boyama kitabı, Oyuncak sevimli bloklu kamyon da var. Ayrıca Oyuncak ışıklı metal çekbırak araba, Zorluteks bebek yorganı ve Zorluteks Ranforce yastık kılıfı 2’li de bulunurken son olarak ise Silk&Blue ters havlu bayan soket çorap sizlerle oluyor. Daha fazlasını merak edenler için görsel ve resmi bağlantılar görselde yer alıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...