A101, her hafta olduğu gibi bu haftayı da aktüel 1 Şubat indirimleri ile şenlendiriyor. A101 1 Şubat perşembe 2018 anlı indirimlerini görücüye çıkaran market bakalım hangi indirimler ile geliyor, görelim. Bu haftanın en güzel indirimlerinin yer aldığı katalogları detaylıca inceleyelim. İlk olarak bu hafta demeliyiz ki elektronik ürünler var. TV ve Telefon ürünü bu sayfanın en dikkat çekici ürünü... Ayrıca muhteşem bir ürün daha var. O da Piranha'dan geliyor. Şimdi incelemeler ile başlıyoruz. TOSHİBA 43L3763DAT 43'' Full HD Smart LED TV ile başlayan sayfada TV için taksit imkanı var. Ancak telefon için tabiki yok. Xiaomi Redmi Note SA Prime Cep Telefonu (Global Versiyon) da sizlerle. Ayrıca Piranha kablosuz buetooth kulaklık da geliyor. SanDisk 16GB OTG USB bellek dahi bu sayfada iken en dikkat çeken ürüne bakalım. Piranha 5503 sanal gerçeklik oyun tabancası 29,95 TL olarak gelecek. Bu ürün ilk defa geliyor ve belli ki yine çok tercih edilecek. A101 yine elektronik ürünlerde devrimler yapmaya devam ederken günümüzün teknolojisi olan sanal gerçekliği Piranha ürünü ile müşterisine sunmuş. Şimdi görsele bakalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...