A101 1 Şubat 2018 Perşembe kataloglarında bulunan detaylara yakından bakıyoruz. Bu haftanın temizlik ürünlerine ek gıda ürünlerinin de yer aldığı A101 Aldın Aldın sayfalarını derinlemesiene inceleyelim. İLK ürün olan Activex antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri 1,8 lt + 700 ml ile başlıyoruz. Bu ürün hassas + aktif seçenekleri ile geliyor. Diğer üründe Hypo ultra çamaşır suyu 4 lt sizlerle. Ayrıca sayfada Molfix bebek bezi çeşitleri (maxi: 148’li & junior: 132’li) de var. Temizlik grbunda Banat lisanslı kişisel okul seti çeşitleri ( Diş macunu 35ml - Diş fırçası - Islak mendil 15’li - Kalem kutusu ) son ürün de böyle. A101 1 Şubat gıda ürünleri ile incelemelere devam edelim. Eti mısırlı balık kraker 92 gr olarak raflarda yerini alıyorken Eti Browni çikolatalı fondıklı kek 200gr de sizlerle oluyor. Ayrıca Biscolata Nirvana Minis fındıklı gofret 117 gr ve Fuse Tea soğuk çay çeşitleri 4x200 ml dahi uygun fiyatı ile geliyor. Bir başka üründe Çerezya kuruyemiş & Kuru Meyve karışık kuru meyve ile son olarak ise Eti CRAX kıvrımlı çubuk kraker çeşitleri 75 gr sizlerle oluyor. Daha fazlası için indirimleri takip etmeye devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...