A101 Market 1 Şubat 2018 günü gıda ürünlerini satışa sunacak. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde bulunan ürünlere yakından baktığımız vakit görüyoruz ki gıda ürünlerinde de indirimli fiyatlar var. Peki neler var şimdi inceleyelim: Keskinoğlu/Erpiliç dondurulmuş bütün piliç 5,45 TL/kg ilk ürün olarak geliyor. Ayrca Lezita piliç döner 500 gr ürünü özel sosu hediyesi ile A101 marketlerde… Erpiliç Piliç nugget 800gr ve Orkide tereyağ keyfi margarin 950gr da sizlerle. Torku lezzetlerinden Torku Frema kakaolu fındık kreması 1,5 kg ürününde de güzel fiyat var. Ayrıca Torku süzme peynir 450gr fırsatı da kaçmaz. Yörsan yağlı süt 1 lt ürünü ve Kinder Delice çikolata kaplı dolgulu süt dilimi 39 gr ürünü de beklenen aktüel ürün Aldın Aldın fırsatları olarak görücüyor. 1 Şubat itibari ile Cafex cappuccino ekonomik paket 180gr ile birlikte First Sensantions for him/ for her aromalı sakız çeşitleri 27gr ürünü de sizlerle olacak. Türkiye’nin market sayısı bakımından en büyük market zinciri A101’den gıda ürünlerinde 1 Şubat itibari ile indirimlerin devamı için mutlaka tüm kataloglara bakmalısınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...