A101 aktüel, 1 Şubat 2018 perşembe itibarıyla gelecek olan fırsatlarını yayınladı. Görücüye çıkan kataloglarda muhteşem indirimler gözlerden kaçmadı. Özellikle mutfak ürünleri ile hanımların, elektronik ürünleri ile herkesin ve oyuncakları ile çocuklarımızın gönüllerinde taht kuran market bu hafta bakın neler ile geliyor, görelim. Bu sayfada sizlerle LAV ürünleri başta olmak üzer pek çok ürüne değineceğiz. Küçük boy kavanoz ile başlayan sayfada orta boy kavanoz da yer alıyor. LAV markalı olan ürünlerde tatlı kaskesi, şekerlik, çay seti 12 parça, reçellik de es geçilmemiş. A101 bu hafta kahve yanı su bardağı, kupa, saklama kabı ürünleri de LAV markalı olarak ve şık desenleri ile sizlerle. A101 indirimlerinde bulunan diğer indirimlere yakından baktığımız diğer görsel inceleme sayfalarına yakında değineceğiz. Bu haftanın A101 indirimleri tam anlamı ile harika ve yine muhteşem. A101 indirimlerinde ayrıca çeşitli ev tekstili ürünleri, süpürge ürünü, ayak masaj aleti, el blender ürünü dahi es geçilmemiş. Bu ürünleri daha detaylı olarak diğer sayfalarda inceledik. Şimdilik incelememiz LAV ürünleri ile sınırlı olmak üzere bu kadar... Daha fazlası yakında geliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...