A101 1 Şubat aktüel ürünleri kataloğu yeni indirimleri ve fırsatları bu hafta kampanyalarında bulunan ürünlere yakından bakmaya devam ediyoruz. İlk olarak Sinbo SVC-3449 toz torbalı elektrikli süpürge ürünü sizlerle oluyor. Ürün hakkında detayı görselden elde ediyoruz ve 1400W gücünde olduğunu görüyoruz. Sayfada ayrıca Aprilla AFM-2810 ayak masaj aleti de sizlerle oluyor. Bir başka üründe ise JWIN 32 tuşlu melodika yer alıyor. JWIN blok flüt 4,50 TL de aynı grup ürünlerden oluyor. Devamında ise Aprilla ATR-7014 şarjlı saç, sakal ve favori düzeltme cihazı bulunuyor. Kolay temizlik için ayarlanabilir bıçak ve LED ışığı da bulunan ürün 2 yıl da garantili… Diş fırçalık, Sıcak su torbası, Desenli sepet, 3 çekmeceli mini organizer de sizlerle olurken Set üstü çöp kovası ve Baskılı metal sehpa ürünleri sayfanın son ürünleri arasında yerini almış bulunuyor. 1 Şubat itibari ile A101 tarafından satılacak ürünlere yakından baktık. Bir sonraki sayfada yeni bir 1 Şubat 2018 fırsatını görelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...