A101 13 temmuz perşembe aktüel ürün kataloglarında yer alan indirimli fırsatlara bakmaya devam edelim. Bu hafta indirimlerinde bulunan yeni indirimlerde Papilla balık/gözleme tavası ile indirimleri incelemeye başlayalım. Safir bardak 6'lı, niloya/mete cam çocuk seti de bu hafta sunulması planlanan ürünlerden olarak karşımıza çıkıyor. A101 13 temmuz ürünlerinde yuvarlak kase, pipetli bardak, buzluk, saklama kabı 2li, kapaklı cam ürünler, 4 katlı metal raf, renkli bıçak 2li, oval erzak kabı gibi ürünlerde var. A101 market indirimlerinde Ece 10lu renkli plastik tabak, 8li karton tabak, jelatinli körüklü pipet 50li, 10lu kullan at masa örtüsü, 200lü jelatinli kürdan gibi ürünler de sunulmuş. Yani bu ürünlere baktığımızda piknik ürünleri olduğunu düşünüyoruz. Genel itibari ile kullan at ürünler olduğundan oldukça kamp ve piknik işleri için idealler... Ayrıca basılı görsele baktığımızda LAV markalı ürünler de dikkat çekiyor. Sevilen seri olarak bilinen LAV markalı ürünlerin şık tasarıma sahip ürünleri A101 ile uygun fiyatlı olarak sunulmuş demek hata olmaz. A101 yine harika...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...