A101 aktüel 13 temmuz fırsatlarında yer alan indirimlerinde temizlik ürün fırsatları devam ediyor. Bu hafta aktüel ürün kataogları 13 temmuz 2017 Perşembe fırsatlarında temizlik ürünleri ve indirimlerinde bulunan tüm detaylara bakalım… Temizlik ürünlerinin haftalık olarak A101’den takip eden kazanıyor diyerek indirim incelemelerine başlayalım. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü 135’li ürünü ile başlayan sayfada mükemmel temizlik paketli olarak Domestos ultra çamaşır suyu 750ml + Jel temizleyici Cif 750 ml ürünü sizlerle ve bizlerle buluşturulmuş. A101 market sayfasından edinilen bilgilere göre: Miss arap sabunu da indirimli olarak geliyor. Fest sıvı sabun 3,5kg ürünü de indirimli olarak sunulmuş. Mendiva çok amaçlı ıslak temizleme bezi, Finish bulaşık makinesi temizleyici 50gr da sunulmuş. Ek olarak sayfada Elidor 550ml şampuan, Orkid hijyenik ped günlük 100lü ve Axe Peace deodorant sizlerle. A101 market aktüel ürünlerinde bulunan detaylı fırsatların temizlik kokan sayfasını da inceledik. Yeni bir sayfa ile incelemelerimize devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...