A101 2017 yılının Temmuz ayı 13. Perşembe gününde süper indirimler sunmaya gıda fırsatları ile devam ediyor. A101 13 Temmuz aktüel ürün kataloglarında bulunan detaylara baktığımızda dilimli piliç sucuk 750gr ürünü Danet markalı olarak sunulmuş. Danet dana kangal fermente sucuk 350gr ürünü de sunan market daha fazla ürün ile devam etmiş. Bahçeden reçel çeşitleri 380gr ürünü de sunan market Findux bitter çikolatalı kakaolu fındık kreması 400gr ürünü de sunuyor. Palm yağı içermeyen bu ürünün ardından bakalım neler sunulmuş ve 13 temmuz A101 fırsatları nasıl devam etmiş görelim. Hariba Summer yumuşak şeker 160gr, Torku Çokofest frambuaz dolgulu çikolata 3x34gr, Eti süt burger 35gr, Yörsan krem peynir 350gr ve son olarak ise Hayat Maskot su 330ml ürünleri de sunulmuş. A101 aktüel 13 temmuz fırsatlarında bulunan detaylı ürünler ve açıklamalar ile bu sayfanın da kampanya incelemesini yaptık. A101 aktüel ürün katalogları en güncel indirimlerinde başka neler var sorusunun yanıtına bakmak üzere yeni sayfalar ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...