A101 13 Temmuz 2017 & 20 Temmuz 2017 tarihi ile gelen sayfayı incelemenin vakti geldi... A101 13 temmuz günü başlaması planlanan ürünleri 20 temmuza değin sürecekmiş. Peki bu ürünlerde neler olacak; detaylıca bakalım: Hi Level 55'' Ultra HD Smart Uydu Alıcılı LED TV ürünü bu bölümde yer alıyor. Fiyatı ise gerçekten harika... Diğer üründe Vestiyer ayakkabılık dikkat çekiyor. Bu ürün de kaçmaz bir fiyat ile sunulmuş, ihtiyacı olmayana bile aldırır bu fiyat... Diğer üründe JWIN CG 3401 klasik gitar var. Ürün fiyatı %25 indirimli olarak sunulmuş. Çok başarılı demek hata olmaz. Ayrıca Altus AL-101 buhar kazanlı ütü de sunan market 13 temmuz itibari ile bu ürüne %24 indirim uygulamış oluyor. Attlas çantalı akülü matkap vidalama ürünü de %30 indirimli sunulmuş. Ayrıca Rowenta EP9604 lazer epilasyon cihazı da %14 indirimli olarak geliyor. Bu ürün 300.000 atış kapasitesine sahipmiş. Sayfada lisanslı taraftar bebek nevresimi takımı da %28 indirimli olarak geliyor bu da kaçmaz... Ayrıca çeşitli giyim ürünleri de sunan market 13 temmuzda indirimi hissettiriyor. Bu harika fiyatlar ve kaliteli hizmet için A101'e bir müşterisi olarak teşekkür ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...