A101 8 Temmuz hafta sonu kataloglarında indirime doyuruyor. A101 hafta sonu indirimleri 8 temmuz & 14 temmuz kataloglarında muhteşem fırsatlar yer almış. Peki neler var ve yüzde kaç indirimli, detayları görelim. Abc toz deterjan 5kg ürünü %32 indirimli olarak sizlerle buluşturulmuş. Mistral peçete 200’lü ürünü için de %19 indirim uygulanmış olarak sunulmuş. Peki Inflame LED ampul , bu üründe de %34 indirim var. Gerçekten süper. SuperFresh dondurulmuş mini pizza 8x100gr ürünü de %20 indirimli fiyatı ile çok konuşuluyor. Bu sayfada Danet dilimli dana salam 60gr %13 indirimli olarak gelirken Dilyar Hindistan cevizi 50gr %21 indirimli olarak sizlerle. Eti Benimo Hindistan cevizli çikolata kaplı marshmallow bisküvi 3x72gr ürünü de %16 indirimli olarak sizlerle. A101 market aktüel ürünlerinde 8 temmuz fırsatlarında Çerezya yaban mersini 135gr %16 indirimli olarak sizlerle buluşuyor. Cuoa Chuos Melody çilek aromalı düdüklü sert şeker 15gr %16 indirimli olarak ve son olarak ise Karpuz 0,59 TL (kg- 8-9 Temmuz tarihlerinde geçerlidir) sunulmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...