A101 8 Temmuz aktüel ürünlerinde bulunan ürünleri inceleyelim. Hafta sonu A101 bir başka… 8 Temmuz günü başlayan indirimleri 14 Temmuza dek sürdürecek olan bu markette bakalım neler var, görelim. Çikonella kakaolu fındık kreması 500gr ürünü ikili alımlarda indirimli olarak geliyor. Mola/ Feast dondurulmuş mozaik pasta 750gr tatlı da ikili alımlarda indirimli olarak sizlerle olacak. Cappy bahçe vişne nektarı ürünü de 1lt olarak ikili alımlarda indirimli olarak sunulmuş. Yaz günlerinde soğuk soğuk vişne suyu keyfi yapmak isteyenler için oldukça sevindirici bir haber… Coco Star Hindistan cevizli bar çikolata 5x28gr ürünü de indirimli olarak sunulmuş. Peynes lor peyniri 500gr ürünü de bu sayfada ikili alımlarda indirimli olarak yer almış. Çiçeğim ultra çamaşır suyu 1250ml ikili alımlarda indirimli olarak ve son olarak ise Gilette Mach3 yedek tıraş bıçağı 2li ürünü de ikili alımlarda indirimli olarak sizlerle oluyor. A101 market aktüel detaylarına değindik. Şimdi bir diğer hafta sonu kataloğu ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...