A101 8 temmuz aktüel ürün kataloglarında bulunan indirimlerde 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli indirimli ürünler gelenek haline gelmeye başlamış. A101 market bu sayfasında bakalım neyi indirimli olarak sunmuş görelim. Gliss şampuan 400ml 4,45 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) ŞEKLİNDE sunulmuş ürün için bu fiyattan almak üzere 10 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmak gerek… Bu şartı sağladıktan sonra bahsi geçen ürünü 10,45 TL yerine 4,45 TL’den alıyoruz. Altı liraya yakın bir indirim gözden kaçmazken marka ve kalite olarak da tercih edilen bir ürünü bu denli fırsat ile süslemek gerçekten tam A101’e yakışan bir uygulama… 6850 mağazaya sahip ülkemizin yükselen değeri olan A101’den bu denli hoş indirimler görmek biz Aktüel Ürün inceleyen siteleri de mutlu ediyor. Teşekkürler güzel market…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...