A101 aktüel de dev indirimler sizleri bekliyor. A101 9 Mart hafta sonu fırsatları hangi ürünler de geçerli hep beraber bakalım. A101 de bu hafta sonu indirimlerinde her çeşit ürün var. Bebek bezi, tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve peçete ihtiyacınızı çok ucuza A101 aktüelde satın alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 9-15 Mart tarihlerinde A101 aktüele uğramanız olacaktır. Bu ürünler de oldukça kaliteli markalar sizlerle olacak. Hemen ürünleri detaylı incelemeye başlıyoruz. Soffio bebek bezi çeşitleri 4,95 TL ve Selpak/Famillia tuvalet kağıdı 12’li 15,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Hem kaliteli hem çok uygun ürünler 9 Mart A101 kataloglarında… Papia/Solo plus tuvalet kağıdı 8’li 13,95 TL olarak satılıyor. A101 aktüel kataloğunda bu ürün için bölgelere göre marka farklılığı olacağı belirtilmiş. Papia/Solo plus kağıt havlu 3’lü 7,95 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Bu haftanın çok tercih edilen ürünleri arasında olacak olan bu kataloğu yakından incelemek isterseniz görsel şimdi sizlerle…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2019 tarihinde, A101 14 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...