A101 aktüel büyük kampanyalar ile geliyor. A101 9 Mart tarihinde sizler için güzel ürünler seçmiş. Piyasaya oranla çok özel fiyatlandırmalar ile sevenlerini mutlu eden A101 markette bu hafta neler var bakalım… Diyar karabiber 150 g 9,20 TL olarak satılıyor. Bu kataloglarda 2 AL, 3 AL, 4 AL, 5 AL kampanyaları sizleri bekliyor. Yazımız da tekli alımda geçerli olan fiyatları sizlere sunacağız. Çok Al Az Öde katalog ismi ile her şeyi açıklayan A101 aktüel de fiyatalar çok aldığınız da daha uygun olacak. ÇErezya sarı leblebi 4,45 TL, Muratbey peynir çeşitleri 10,35 TL ve Ülker çubuk kraker 0,50 TL olarak satışa sunuluyor. Bu hafta sonu A101 aktüel de fırsatlar devam ediyor. Hafta içi ve hafta sonu büyük kampanyalara imza atan market sizleri sevindiriyor. Eti süt burger çeşitleri 1,25 TL, Şokoley kakaolu fındık kreması 6,25 TL olarak satışa sunuluyor. Deterjan ürünlerin de hafta sonu yani 9 Mart ürünlerinde indirim mevcut. ABC konsatre çamaşır yumuşatıcı çeşitleri 7,45 TL olarak satılıyor. Daha fazla indiirm haberi için Aktüel Ürünler olarak devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2019 tarihinde, A101 14 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...