A101 11-17 Mayıs tarihleri arasında kapılarını sizlere açıyor. A101 aktüel hafta sonu da sizlerle beraber. Bu hafta sonu kataloglarını diğer sayfalarda inceledik ve ürünleri tek tek detaylandırdık. Bu katalogda ise tekli bir ürün var. Bu ürün 11-17 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak. Ayrıca bu ürün 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak. Şimdi bu ürünü A101 takipçilerini meraklandırmadan açıklıyoruz. Yudum Egemden Sızma Zeytinyağı 1 Litre 19,90 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürüne sahip olmak için tek yapmanız gereken 10 TL ve üzeri alışveriş... Çok kaliteli olan bu ürün hem de çok uygun bir fiyatla A101 aktuel de satışa çıkarılıyor. Bu ve bunun gibi daha pek çok ürüne sahip olmak için 11-17 Mayıs tarihlerinde A101 aktüele uğramanız yeterli. Sosyal medyada adında çokça söz ettiren A101 markette indirimler hem hafta içi hem de hafta sonu devam ediyor. Çok özel ürünler çok özel fiyatlarla sizlere sunuluyor. A101, takipçilerini memnun etmeyi çok iyi biliyor. Bu haftanın ürünlerini de sizler için inceledik. Daha fazlası için hız kesmiyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2019 tarihinde, A101 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...