A101 aktüel 11 Mayıs kataloglarında sürpriz indirimler devam ediyor. a101 aktüel her hafta sonu evlerinizi şenlendiriyor. Bu hafta A101 de harika indirimler yer alırken birde sürpriz indirimler yerini aldı. Bu hafta A101 çok özel bir üründe indirim yaptı. Yaz mevsimi geldi ve iftar sofraları için en güzel tatlı dondurma olarak seçildi. Maraş usulü patisserie çeşitleri 700 ml 7,95 TL olarak satışa çıkarıldı. Bu harika ürünü başka yerde bu fiyata bulamazsınız. Bu ürün A101 aktüelde 11-17 mayıs tarihleri arasında indirimde... Bu ürün de iki çeşit seçme imkanı sizlere sunan A101 market, baklavalı ve ekmek kadayıflı olarak satışa sunuyor. Muhteşem fırsatlar hafta içi ve hafta sonu devam ediyor. Yaz mevsiminin en güzel yanı dondurma... Sizlerde bu ürünü erimeden alın. Bu fiyata bu ürün kaçmaz. 8000 marketi ile en büyük market zinciri olmayı başaran A101 aktüel, indirimleri ve kaliteli ürünleri ile müşterisini memnun etmeyi başarıyor. Her hafat olduğu gibi bu hafta da önemli indirimler getiren markette fırsatlar hız kesmeden devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2019 tarihinde, A101 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...