A101 aktüel de fırsatlar devam ediyor. A101 16 Mayıs tarihinde sizlerle... Bu haftanın ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Tek tek ele aldığımız ürünleri detaylandırıyoruz. Böylece A101 16 Mayıs 2019 tarihinde hangi ürünleri indirime katmış bakıyoruz. Sizler de bizimle birlikte ne alacağınıza karar verebilirsiniz. Bu katalogda genellikle evinizin ihtiyaçları yerini alıyor. Gıda ve temizlik ürünlerini bu sayfada göreceksiniz. Hemen başlıyoruz... Banat Dynamic Diş Fırçası 1,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bir başka ürün ise Gliss Şampuan 530 ml ve tarak 16,90 TL olarak ihtiyacınızı görmeye yetiyor. Bu ürün hem uygun hem de tarak ile birlikte satılıyor. Bu harika fırsatı kaçırmamak için A101 16 Mayıs tarihinde sizleri bekliyor. Perşembe günü başlayacak olan fırsatlar, ürünler bitmediği sürece devam ediyor. Rafları süsleyen bu harika ürünleri kaçırmayın. Mendiva Islak Havlu 7,95 TL ve ABC Deterjan 19,95 TL olarak A101 dolaplarına sizlerle olacak. Kamapanyaları kaçırıyor musunuz? A101 aktüele ne geleceğinden haberiniz mi yok? O zaman aktuel-urunler.com sayfasını takip edip bildirimleri açabilirsiniz. Böylece ürünler hakkında sizleri bilgilendiririz. Mutlu Alışverişler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2019 tarihinde, A101 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...